HĽADÁTE VZOR ZMLUVY?

Vzory zmlúv a všetko k nim na jednom mieste.

quotes Nevyužívaj právnu nevedomosť druhých, ale nedovoľ ani druhým aby využívali Teba.

Mohli ste o nás počuť:

VYBER SI ČO ŤA ZAUJÍMA

VZORY ZMLÚV >>

V tejto časti nájdeš veľký výber férových zmluvných vzorov, spolu s krátkym komentárom ku každému z nich. Chceš vedieť, aké sú základné náležitosti Tvojej zmluvy? Alebo Ťa zaujímajú len špecifiká zmluvy či, v ktorom zákone nájdeš jej právnu úpravu? Všetko toto a ďalšie vychytávky hľadaj v tejto časti.

OSTATNÉ VZORY >>

Pre úspešnú realizáciu zmluvnej agendy niekedy nestačí len podpísať zmluvu. Niektoré zmluvy si vyžadujú aj doplňujúce dokumenty. Na túto skutočnosť sme samozrejme mysleli a preto sme pre Teba pripravili tiež vzory dokumentov súvisiacich s Tvojou zmluvou, tak aby si mal všetko na jednom mieste.

O ZMLUVÁCH >>

V tejto časti si môžeš prečítať zaujímavé články, rady a tipy k zmluvám, ich uzatváraniu a vymáhaniu záväzkov zo zmluvných vzťahov. Dozvieš sa tiež ako sa brániť proti uplatňovaniu neoprávnených nárokov zo zmluvných vzťahov a rôzne ďalšie užitočné informácie týkajúce sa zmluvných vzťahov.

1 816 000 +

ľudí navštívilo túto stránku


517 000 +

stiahnutých  vzorov


Každý mesiac pomáhame viac ako 35 000 ľudom uzatvárať férové zmluvy.

 O PROJEKTE ONLINE ZMLUVY

Veríme, že ľudia oceňujú poctivosť, férovosť a čestný prístup a tieto vlastnosti chceme premietnuť aj do zmluvných vzťahov. Naším cieľom je prispieť k tomu aby ľudia medzi sebou uzatvárali férové zmluvy. Až príliš často sa totiž stretávame so zneužívaním právnej nevedomosti iných nie len pri uzatváraní zmlúv, ale tiež pri následnom vymáhaní práv z takýchto zmlúv. Vypracovali sme preto jednoduché, férové vzory najčastejšie uzatváraných zmlúv aj so stručným komentárom a dokumentáciou k nim. Každý si tak online, jednoducho a rýchlo dokáže pozrieť čo je dobré upraviť si v svojej zmluve a naopak čomu sa vyvarovať pri uzatváraní svojej zmluvy. S niektorými zmluvami sa spája aj potreba vypracovania dokumentov, ako napríklad preberací protokol, návrh na vklad a rôzne iné. Aj na toto sme samozrejme mysleli a všetky zmluvy sú prehľadne prepojené s ostatnými potrebnými dokumentami. Snahou bolo priniesť užitočné a okamžite použiteľné informácie pre každého, kdekoľvek sa nachádza. Veríme, že týmto projektom dopomôžeme mnohým k zvýšeniu kvality ich života, ktorý, či sa nám to páči alebo nie, je mnohokrát významne ovplyvňovaný práve zmluvami, ktoré medzi sebou uzatvárame. Ďakujeme, že aj Ty si sa rozhodol uzatvárať férové zmluvy.